Biliyorum, biliyorum. Ödeme mevzuları gerçekten çok tatsız, hele kredi kartı numaram falan istenince ben de acayip kıl oluyorum bu duruma. Ama takdir edersiniz ki bu muhteşem sistem de su yakmıyor. Elektriği var, sunucu bakımı var, tasarımı var... Bunlar hep para.

Artı, buradan bi lira bile gelse, insana inanılmaz bi motivasyon oluyor. 'Ulan adamlar hem okuyor, hem üşenmeyip bi kola parası bile gönderiyolar, helal olsun be!' diye gaza geliyorum. Kendimce gururlanıyorum, seviniyorum.

Hadi. Hadi lan. Bi el atın be abim. Tıklayın be. Çok kolay. Bi onluk ateşleyin be.

Müessesemizde kredi kartı geçerlidir, acayip güvenli algoritmalar kullanılmaktadır. İçiniz rahat olsun. Gönder panpa. 

  

Daha önceden bağış yapmış süper insanlar listesi:

6 Şubat 2013: Mehmet Ali K. - Çok teşekkürler :)

27 Ağustos 2013: Tevfik İ. - Adamsın! 

15 Eylül 2013: Göksel Ö.  - En azından tarafını belli etmiş :)

25 Ekim 2013: Anıl Ç. - Abim bi lira varmış be!

27 Ekim 2013: Ali K.  - 'Bu arada size uzaktan da olsa bir bira ısmarlamak istedim. Şimdiden afiyet olsun. İyi akşamlar.'  Mutluluk!

1 Kasım 2013: Mehmet Akif Ö. - Sağol dostum. 

9 Aralık 2013: Ogeday Ç. - 'Bu ne dicen belki ama paypal hesabımda kalan bakiyeyi gönderdim:)) eline sağlık' Bu ne der miyim ya, bu ne der miyim! HELAL.

10 Ocak 2014: İsmini Vermek İstemeyen Süper İnsan - TGSD yazısı için teşekkür etmiş, ne demek efendim, misyonumuz paylaşmak. Teşekkürler bizden :)

3 Şubat 2014: Ali B. - Koca adamım, resmen okurken duygulandım lan şu paragrafı: '26 şubatta Ankara'da olacağız mülakat için. Bu noktaya kadar gelmemizde yazıların etkisi büyüktür. Çok teşekkür ederim kendim ve arkadaşlarım adına. Biliyorum ki bu paranın karşılığı olsa olsa bir kaç cümledir yazdıklarınızdan. Ancak şu anda daha iyisini yapabilmem oldukça zor. Olur da mülakatın da üstesinden gelebilirsek, emin olun, ilk haber vereceğim kişilerden birisi siz olacaksınız. Olur da bir gün kar edersek, bundan da haberiniz olacak. Yeniden teşekkür ederim. Bir gün buradan kazandığınız mülakatları da okuyacağımıza inancım tam.'

17 Mart 2014: Mahmut S. B. - Teşekkür ediyorum dostum.

1 Nisan 2014: Taylan T. - Belki bir gün aynı günde aynı sahilde rakı-balık yapıp bu günlere kahkahalarla güleriz dostum. Umudumuzu kaybetmeyelim. 'Özeleştiri isimli yazını okudum, hislerime duygularıma nasıl güzel tercüman olmuşsun üstelik küfür etmeden. Ben küfür etmeden kendimi ifade etmeyi hiç beceremiyorum becerene de en azından bir kadeh rakı ısmarlamak istedim. Afiyet şeker olsun güzel kardeşim hep yaz.'

2 Nisan 2014: Deniz A. - Ne iyi yapmış :) 'Öz eleştiri yazını zevkle okudum. Blogunun geri kalanı da çok hoş gözüküyor, paypal bakiyemi yollayayım dedim. :)'

16 Mayıs 2014: Nur K. - Bir de demiş ki: 'ehehe.' <3 <3 <3